Konferencija “Dokumentų valdymas – naujovės, iššūkiai ir problemų sprendimas”

Konferencija “Dokumentų valdymas – naujovės, iššūkiai ir problemų sprendimas”

 

Dokumentų valdymo konferencijoje “Dokumentų valdymas – naujovės, iššūkiai ir problemų sprendimas” apžvelgėme, kaip gi įmonėms/įstaigoms sekėsi tvarkyti ir archyvuoti elektroninius dokumentus. Pirmųjų pranešimų metu kalbėjome, kokia situacija dokumentų valdyme buvo praėjusiais metais, kokios didžiausios klaidos ir problemos iškilo, kaip informacinių technologijų pagalba galima efektyviau suvaldyti dokumentų srautą įmonėje ar įstaigoje. Visus Konferencijos dalyvius labai domino Bendra dokumentų valdymo informacinė sistema – kas tai? Kokie čia bus pokyčiai? Kaip ji veiks? Ar kas nors keisis? Šia tema buvo net du pranešimai. Kiti pranešimai – vienos didžiausių įstaigų Lietuvoje dalinosi gerąją patirtimi – kokie iššūkiai jų laukė dokumentų valdyme, ar įstaigos susitvarkė su iškeltais tikslais, kaip sprendė iškilusias problemas. Labai tikiuosi, kad iš šios patirties Jūs pasisėmėte puikių pamokų. Žemiau rasite visus dalyvių pranešimus (UAB “Deccobit” praneršimas  įmonei paprašius neviešinamas dėl komercinių sumetimų.)

 

 Konferencijos dalyviai:

 

  1. Danutė Kontrimavičienė – “Elektroninių dokumentų valdymo problemos ir jų sprendimo būdai”. Pranešimo skaidrės: Danutė Kontrimavičienė.
  2. Arūnas Jurgelaitis – “Kaip IT sistemos pagalba efektyvinti organizacijos dokumentų valdymo procesus”. Pranešimo skaidrės: Arūnas Jurgelaitis.
  3. Gintas Balčiūnas – “Elektroninis spaudas”.
  4. Gediminas Dagys – “Bendra dokumentų valdymo informacinė sistema”. Pranešimo skaidrės: Gediminas Dagys.
  5. Daiva Lukšaitė – “Dokumentų ir archyvų valdymo reglamentavimo iniciatyvos ir siekiami pokyčiai”. Pranešimo skaidrės: Daiva Lukšaitė.
  6. Antanas Matusa – „Dokumentų valdymo iššūkiai centralizacijos kontekste. NBFC atvejis”. Pranešimo skaidrės: Antanas Matusa.
  7. Daiva Vilkelytė – “Elektroninių bylų perdavimas saugoti – iššūkiai, įgyvendinimas ir pasiekimai”.  Pranešimo skaidrės: Daiva Vilkelytė.
  8. Vaida Servetkienė – “Dokumento kelias per IS: nuo gimimo iki išsaugojimo ir pateikimo visuomenei”. Pranešimo skaidrės: Vaida Servetkienė.
  9. Vida Kišūnienė – “Dokumento kelias per IT sistemas: nuo gimimo iki išsaugojimo ir pateikimo visuomenei.” Pranešimo skaidrės: Vida Kišūnienė.
  10. Inga Vizgirdienė – “Vaizdo ir garso dokumentų perdavimas valstybės archyvams”.  Pranešimo skaidrės: Inga Vizgirdienė.